IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinecik administracji

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Bastard
Instruktor

Bastard


Posty : 96
Data przyłączenia : 11/02/2014

Gabinecik administracji Empty
PisanieTemat: Gabinecik administracji   Gabinecik administracji EmptyPon Lis 24, 2014 8:36 pm

Tutaj jest miejsce na wszelkiego rodzaju skargi, pytania, propozycje, pochwały, usterki... Jeżeli zechcecie w jakikolwiek sposób pomęczyć administrację, a nie do końca wiecie, do kogo napisać lub macie propozycję do przedyskutowania, nie bójcie się wejść do tego gabinetu! Podobno nikt nie wychodzi z niego żywy! A nie... To chyba miało być trochę inaczej...
Reasumując, tutaj piszcie, co wam na sercu leży i macie sprawę do administracji.
Powrót do góry Go down
https://dualvicis.forumpolish.com
Lion

Lion


Posty : 2
Data przyłączenia : 25/12/2014

Gabinecik administracji Empty
PisanieTemat: Re: Gabinecik administracji   Gabinecik administracji EmptyCzw Gru 25, 2014 9:57 pm

No... e... nie wiem, czy mogę tak pisać bez koloru i teges... ale i tak to zrobię~!

Także: rzuciła mi się w oczy literówka w ogłoszeniach pod nagłówkiem. W polu administracji, pod ikoną (można to tak nazwać? hue) Bastarda, w jego nicku poprzestawiały się literki, przez co wygląda to, jak "Bastrad". Taki maleńki błąd kosmetyczny, ale ja zawsze widzę głównie takie szczególiki, huh.
Powrót do góry Go down
Bastard
Instruktor

Bastard


Posty : 96
Data przyłączenia : 11/02/2014

Gabinecik administracji Empty
PisanieTemat: Re: Gabinecik administracji   Gabinecik administracji EmptyCzw Gru 25, 2014 11:09 pm

W tematach typu offtop, jak najbardziej możesz pisać bez kolorku, spokojnie. c:

I... SKAZA SIĘ POMYLIŁ. ZAUWAŻYLI.

A tak na poważnie to jest to zauważone przez nas już... Od dłuższego czasu. Jednakże Skaza nie kwapi się do zmienienia tego. Ale postaram się Skazusia pogonić, aby to zmienił. I cieszę się, że mamy na forum spostrzegawczych użytkowników. c:
Powrót do góry Go down
https://dualvicis.forumpolish.com
Sponsored content





Gabinecik administracji Empty
PisanieTemat: Re: Gabinecik administracji   Gabinecik administracji Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinecik administracji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: 
Ogłoszenia
-
Skocz do:  
Partnerzy







BlackButlerHunterxHunter PBFGabinecik administracji 11302026965122181969Strefa Forumowych RPGSnM: Naruto PBFUpadli