IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Rangi

Go down 
AutorWiadomość
Bastard
Instruktor

avatar

Posty : 96
Data przyłączenia : 11/02/2014

PisanieTemat: Rangi   Nie Lis 23, 2014 10:30 am

Rangi Spoza Organizacji


Zawód

Tyczy się postaci nieprzynależnych do żadnej z organizacji. Jeżeli postać jest płatnym mordercą, wpisujemy to tutaj. Jeżeli trudzi się legalnym zawodem - również. Student, uczeń... Kierujemy się tym, kim nasza postać jest.

Baśniopisarze

Jest to ranga, którą otrzymuje każda Postać Specjalna, pełniąca rolę MG. Jeżeli wybrałeś tę rangę, postać nie może przynależeć do żadnej z organizacji.

Niezrzeszony
Istota bądź człowiek nie przynależna do żadnej z organizacji. Po prostu nudzi się życiem, może chodzi do szkoły, a może nawet nie pracuje! Ewentualne pieniądzę są jej przesyłane, skądś je zdobywa... Jest zwyczajnym pasożytem, żerującym na kimś. Obserwuje konflikt panując w Sligo, nie uznając żadnej ze stron.


HERIDA


Szefowie oddziałów (0/5)

Każdy oddział w organizacji tak dobrze skonstruowanej jak HERIDA, powinien mieć swojego przywódcę, który w razie niekompetencji, pociągnie do odpowiedzialności odpowiednie osoby. Każda z tych osób powinna doskonale wiedzieć, co dzieje się w jej oddziale i kto do niego przynależy, kto jest zasłużonym członkiem, a kto zaledwie żółtodziobem. Oddziały nie ingerują w swoje sprawy, chyba, że następuje sytuacja kryzysowa. Żaden Genetycznie Zmieszany nie może stanąć na czele oddziałów, ponieważ ludzie nie do końca są w stanie im zaufać.
Raz w miesiącu, szefowie wszystkich oddziałów spotykają się na posiedzeniu, aby wzajemnie poinformować siebie o najważniejszych osiągnięciach bądź podejmowanych wkrótce działaniach. Niektóre z decyzji wręcz muszą być przedyskutowane na forum tychże ludzi. Każdy z oddziałów przekazuje informacje zdobyte podczas wykonywanej pracy, odpowiednim osobom.

Oddziały zwiadowcze

 • Zwiadowcy (1/?)

W zaplanowanych wyprawach, jak i walkach to właśnie oni biorą udział w pierwszej linii. Przechodzą najwięcej szkoleń w całej HERIDZIE, aby tylko być dobrze przygotowanymi do obrony ludzkości. To właśnie oni dostarczają do oddziałów badawczych próbki, i to oni wykonują całą brudną robotę. Działają dzięki schematom i planom, które tworzą planiści. Każdy ze zwiadowców dostaje do wyboru jedną broń, którą posługuje się bez zarzutów.

 • Planiści (1/6)

Nie siedzą grzecznie na czterech literach w bazie głównej. To właśnie oni przygotowują plany, według których działają zwiadowcy, a oni im pomagają. Są to z reguły osoby nie bardzo przydatne, kiedy wchodzi w grę sprawność fizyczna. Nadrabiają to szybką reakcją, stoicyzmem oraz niesamowitymi pomysłami w sytuacjach o najwyższym poziomie zagrożenia.
+ na starcie dostają pistolet paraliżujący do samoobrony.

Oddziały badawcze
 • Naukowcy (0/8)

Nie tyle opracowują nową broń, co starają się prowadzić badania na istotach z Cor. Nie nad nimi, a na nich. Jest to główna baza danych w całej HERIDZIE, ponieważ często zdarza się, że jeśli czegoś nie wiedząc właśnie naukowcy, nie wie tego żaden z oddziałów. To również tutaj są ludzie odpowiedzialni za prowadzenie baz danych każdego z oddziału.

 • Hakerzy (0/6)

Jeżeli to dzięki tej organizacji technologia poszła do przodu w tak zastraszającym tempie, nic dziwnego, że mają oni również najlepszych hakerów świata do swojej dyspozycji. Zawsze są o trzy kroki do przodu od bazy danych oponentów! Ci ludzie to chodzące komputery. Bardzo często posiadają oni przenikliwy umysł i pamięć fotograficzną, co jedynie ułatwia im pracę dla ludzkości.

Oddziały szkoleniowe
 • Instruktorzy (1/6)

Kadeci nie wyszkolą się sami, a ludzie za nich odpowiedzialni nie mogą być wcale dobrymi ciociami, bo w przyszłości może się to zakończyć śmiercią aktualnych podopiecznych. Wykwalifikowani instruktorzy mają za zadanie przyuczać kadetów do odpowiednich oddziałów, w zależności od wyborów młodych. Również oni mają za zadanie werbować nowych kadetów i sprawdzać prawdziwość podawanych przez nich informacji. Za uczniów biorą pełną odpowiedzialność.
 • Oddziały zwiadowcze: 1/2
 • Oddziały badawcze: 0/2
 • Oddziały zapobiegawcze: 0/2


 • Kadeci (0/?)

Największa nadzieja ludzkości jest zawsze pokładana w młodych ludziach, w młodych powstańcach, którzy nienawidzą ucisku i pragną wolności. Tak jest również w tym przypadku. To właśnie młodzi członkowie HERIDY, będący na szkoleniu, mają najważniejsze zadanie. W przyszłości będą musieli przejąć organizacje i doprowadzić do zwycięstwa ludzkości.
+ na starcie dostają pistolet paraliżujący do samoobrony.

Oddziały zapobiegawcze
 • Policjanci (0/8)

HERIDA stworzyła własne oddziały policji, która będzie w krytycznych sytuacjach bronić cywili w mieście. Często zdarzają się ataki IRY na ludzi w mieście, więc i tym musieli zainteresować się członkowie organizacji, której celem jest wyzwolenie ludzkości. Policjanci zazwyczaj patrolują miasto bez mundurów, w strojach codziennych. Mają przy sobie naturalnie broń i wszystko, co byłoby im potrzebne do obezwładnienia ewentualnego oszołoma z Cor.
+ na starcie dostają pistolet paraliżujący do samoobrony.

 • Antyterroryści (0/9)

Czasami wrogiem nie jest tylko istota z Cor, ale również i sami ludzie. Ci toczą boje religijne i poglądowe między własną rasą, więc nie jest niczym dziwnym, że HERIDA stworzyła specjalne oddziały terrorystyczne, aby zapobiegać różnorodnym zamachom. W przeciwieństwie do policji, nie pracują oni w terenie. Dopiero czekają na zgłoszenie, a następnie wyruszają z siedziby w Akademii Różanej Szpady, aby wykonać swoją powinność.

Oddziały bezpieczeństwa wewnętrznego
 • Więzienni (0/8)

Ludziom często brakuje pierwiastka bestialstwa i właśnie dlatego nie zabijają wszystkich przeciwników organizacji. Część przetrzymują na najniższym piętrze siedziby głównej w Ben Bulben. I ktoś musi się nimi zajmować! Ci ludzie pilnują nie tylko więźniów, ale także tego, kto wchodzi i wychodzi z siedziby głównej. Muszą każdego wylegitymować, więc nie jest zaskakującym, że są jedynymi osobami znającymi w około dziewięćdziesięciu procentach imiona członków HERIDY.

 • Administracja (0/8)

Tutaj znajdują się ludzie odpowiedzialni tak naprawdę za poprawne funkcjonowanie całej organizacji. To oni pilnują godzin spania, pory posiłków, uporządkowane archiwa w bibliotece, a nawet za porządek na korytarzach! Bez tego HERIDA nie mogłaby funkcjonować w stu procentach poprawnie. Byłoby to po prostu niemożliwe.


IRA


Przywódca (0/1)

Człowiek, który jest głównym pomysłodawcą całej organizacji i wydaje wszystkim polecenia. To on tutaj dowodzi i bierze pod uwagę każde życzenie Mary. Można nazwać tę osobę jej wiernym pieskiem, jednak ta persona potrafi samodzielnie myśleć. To przywódca planuje posunięcia i zastanawia się nad tym, w jaki sposób pogrążyć ludzkość w Sligo. I naturalnie jak uniemożliwić HERIDZIE poprawne funkcjonowanie.

Egzekutorzy
 • Skrytobójcy (0/6)

Wykonują swoją pracę po cichu i szybko. Przez krótki czas zdarza im się obserwować swój cel, jednak jest to rzadkie. Najczęściej działają pod wpływem ipulsu, okazji, bez dokładnego planu. Są mistrzami w zacieraniu po sobie śladów i... Usuwaniu niechcianych świadków.

 • Zamachowcy (1/6)

Nie liczy się dla nich ciche załatwienie sprawy, a jak największy efekt i liczba ofiar. Nie zważają na to czy zostaną przyłapani, nie każdy dokładnie planuje swój zamach. Często działają w zorganizowanych grupach i nie obawiają się poniesienia ofiar wśród istot z Cor. W końcu co znaczy kilka poświęconych żyć w stosunku do całej sprawy, która ma na celu zdobycie terytorium dla innych istot?

Wywiad
 • Szpiedzy (0/8)

Starają się zdobywać informacje dla IRY. Nie obawiają się niczego i nikogo, uważając siebie za niewidzialnych. Te istoty mają niewyczerpane rezerwy pewności siebie, która o dziwo rzadko potrafi być ich zgubą. Potrafią doskonale ocenić sytuację, aby wiedzieć na co mogą sobie pozwolić i kiedy powinni się wycofać. Nie zdarza się, aby zwątpili w swoje przeczucia i postąpili wbrew im. W końcu powinni mieć zawsze racje... Przynajmniej według własnych przekonań.


ALAS


Przedstawiciel (0/1)
Stowarzyszenie ma swojego przedstawiciela, który koordynuje wszystkie działania. Zostaje on wybrany drogą głosowania, a kiedy członkowie organizacji uznają, że jednak ten człowiek nie spisuje się na swoim stanowisku, zmieniają go na odpowiednią osobę.

Dział opieki
 • Opiekunowie (0/6)

ALAS jest organizacją, która chce pokazać, że istoty z Cor i ludzie mogą żyć obok siebie. To właśnie dlatego oni prowadzą sierociniec dla każdego żywego stworzenia, które uda im się odnaleźć. To właśnie opiekunowie zajmują się opieką nad nimi, ale także i późniejszym szkoleniem, jeżeli ci zechcą zostać przyjęci w ich szeregi.

 • Pomoc medyczna (0/5)

Szpital nie może się bez nich obejść! To oni zajmują się poszkodowanymi cywilami, ale również i członkami wrogich organizacji. Żaden z lekarzy nie został jeszcze skrzywdzony podczas konfliktów, kiedy chciał udzielić pomocy. To przekonuje ALAS do tego, że jednak można rozwiązać jakoś ten konflikt, a ich walka to zwyczajne przyzwyczajenie spowodowane uprzedzeniem.

 • Podopieczni (0/?)

Nie tylko nowi członkowie ALAS, ale również i sieroty bez dachu nad głową. Do podopiecznych zalicza się każdy, kto chce skorzystać z pomocy tego tolerancyjnego stowarzyszenia, nie koniecznie wstępując w jego szeregi.

Dział dyplomacji
 • Dyplomaci (1/4)

To te osoby są odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju rozmowy i negocjacje. Niestety, IRA woli rozmawiać z istotami z Cor, natomiast HERIDA woli słuchać przedstawicieli swojej rasy. Nic dziwnego, że stowarzyszenie musiało zebrać dyplomatów odpowiednich dla obu stron. Ludzie ci są rozważni i opanowani, na chłodno kalkulują aktualną sytuację, chociaż uwzględniają również dobro cywili. Nie jest łatwo ich wyprowadzić z równowagi.

 • Hakerzy (0/4)

Głównym zadaniem hakerów jest zdobywanie informacji, a w wypadku tego stowarzyszenia są to informacje na temat planowanych akcji przez postronne organizacje. Pomaga to w udanej ewakuacji istot z Cor jak i ludzi, dzięki czemu obywa się bez ofiar. Przynajmniej bez tych z cywila.

Dział zbrojeniowy
 • Naukowcy (0/8)

Nie zajmują się rozwojem technologicznym, lecz wykorzystywaniem go do rozwijania przemysłu zbrojeniowego. Mimo, że ALAS jest najbardziej pokojową organizacją, zostali zmuszeni do chwycenia za broń, której nie mieli bądź była ona znana już oponentom. W takim wypadku postanowili zainwestować w ludzi, którzy stworzą dla nich nowe technologie do obrony żywych istot i samej istoty stowarzyszenia!
 • Żołnierze (0/8)

Pierwszym zadaniem żołnierza jest ochrona każdego z cywili. Dopiero po tym powinien stawać do prawdziwej walki! I właśnie tak wyglądają zadania żołnierzy w ALAS. W końcu ta organizacja nigdy nie chciała walczyć, a po broń sięgnęła w samoobronie! Wyszkolone w pierwszej pomocy osoby są rzucane do środka konfliktów HERIDY i IRY jako ochrona do wyprowadzenia cywili z pora rażenia.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Bastard dnia Nie Lis 23, 2014 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://dualvicis.forumpolish.com
 
Rangi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: 
Kompendium Wiedzy
-
Skocz do:  
PartnerzyBlackButlerHunterxHunter PBFStrefa Forumowych RPGSnM: Naruto PBFUpadli